Masaż

Masaż leczniczy, relaksacyjny, odchudzający, sportowy czy peelingujący - każda z jego odmian przynosi inne, pozytywne korzyści dla zdrowia naszego ciała i ducha. Dowiedz się więcej o zbawiennym oddziaływaniu masażu na ludzki organizm.


Z punktu widzenia medycyny niekonwencjonalnej, masaż to forma mechanicznego oddziaływania na organizm człowieka, wykorzystująca bodźce dawkowane za pomocą rąk masażysty lub specjalnymi aparatami, w celu wywołania odczynu fizjologicznego w tkankach, narządach i układach.

Korzyści wynikające z masażu:
- przyspieszenie regeneracji sił;
- poprawa kondycji całego ciała;
- rozluźnienie obolałych i napiętych mięśni;
- wspomaganie procesu odchudzania;
- wspomaganie przemiany materii;
- dobroczynne oddziaływanie na ciało i psychikę - redukcja napięć, stresu oraz wsparcie w osiąganiu wewnętrznego spokoju i odprężenia;
- skuteczne zwalczanie wielu dolegliwości, przede wszystkim schorzeń kręgosłupa i kończyn oraz układu krążenia;
- pobudzenie krążenia krwi i dzięki temu – łatwiejsze oczyszczanie organizmu z toksyn;
- wsparcie terapii osób cierpiących na nerwicę, bezsenność i depresję oraz migrenowe bóle głowy.
 
ZAKRES USŁUG

Masaż klasyczny leczniczy
Wskazany przy schorzeniach kręgosłupa, stawów i mięśni. Jest skutecznym zabiegiem przeciwbólowym i może być stosowany jako działanie profilaktyczne w przypadku wielu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów.
 
Masaż klasyczny relaksacyjny
Zalecany osobom potrzebującym odprężenia i relaksu. Przynosi ulgę nadmiernie napiętym mięśniom, uwalnia ciało od stresów oraz wspaniale regeneruje cały organizm po męczącym dniu.
 
Masaż odchudzający
Wspomaga odchudzanie poszczególnych partii ciała dzięki bezpośredniemu, mechanicznemu oddziaływaniu na tkankę tłuszczową i cellulit. W połączeniu z ćwiczeniami i odpowiednią dietą, już po kilku zabiegach, przynosi zadowalające i trwałe efekty.
 
Masaż sportowy
Zalecany jako forma odnowy biologicznej po treningu sportowym (aerobik, siłownia, tenis). Pomaga w redukowaniu zakwasów oraz regeneruje zmęczone i napięte mięśnie.
 
Masaż peelingujący
Pomaga w oczyszczaniu skóry z obumarłego naskórka, przez co nadaje jej zdrowy wygląd, wygładza i nawilża. W trakcie zabiegu wykorzystywany jest specjalny preparat peelingujący, zawierający aromatyczne olejki.

 

Zapisy i szczegółowe informacje pod adresem:

AMED sp. z o.o.

http://www.rehabilitacja-amed.pl/

Adres: ul. Ceglana 67C,
Katowice 40-514, Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon: 32 201 50 14 lub 32 201 50 62