Krzysztof Krop

Ceglana Gym & Fitness Fun

To aż 25 lat tradycji - najpierw, jako Gym80, potem Fitness Fun a teraz Ceglana Gym & Fitness Fun. W tym samym miejscu działamy już od 1991 roku.

Od samego początku jesteśmy mekką ludzi zafascynowanych treningiem siłowym i fitness. Wychowaliśmy wielu mistrzów Śląska, a także finalistów mistrzostw Polski w kulturystyce.

Największym naszym atutem jest kadra, którą tworzą ludzie z doświadczeniem trenerskim i ogromną wiedzą merytoryczną, m.in. tacy jak Krzysztof Krop - właściciel klubu, założyciel Akademii Trenerów Personalnych i twórca autorskiego programu kursów instruktora sportu o specjalności kulturystyka (z tego programu korzystała AWF w Katowicach, a obecnie - wiele firm prowadzących swoje kursy trenera personalnego).

Z naszej siłowni korzystają tak znane osobistości, jak Bogdan Szczotka – mistrz Europy i Świata w kulturystyce, trener kadry narodowej oraz Paweł Hadaś i Tomasz Jakubiec – zawodnicy MMA.

Współdziałamy z Górnośląskim Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED, co daje nam szerokie możliwości spersonalizowania treningów, diagnostyki funkcjonalnej, a także tworzenia prozdrowotnych systemów treningowych.

Na powierzchni 1350 metrów posiadamy największą bazę sprzętu do treningu siłowego (ok. 120 sztuk) oraz 50 profesjonalnych urządzeń aerobowych.

Nasze zajęcia muzyczno-ruchowe odbywają się na w pełni wyposażonej, 300-metrowej sali. Ponadto zapraszamy Państwa na zajęcia wykorzystujące techniki zaczerpnięte ze sztuk walk oraz oparte na najnowszych trendach z branży fitness. Strefę odnowy biologicznej tworzą sauny, komora kriogeniczna oraz gabinety masażu.

Całość oferty naszego obiektu dopełnia kompleksowy ośrodek rehabilitacyjny, który obecnie jest w trakcie rozbudowy. W tej chwili ośrodek jest jednym z największych placówek na terenie Śląska. Dążymy jednak do ciągłego rozwoju - po rozbudowie strefy rehabilitacji staniemy się największym i najnowocześniejszym obiektem sportowo-rehabilitacyjnym w Polsce!

Ilustracja kontaktu
Dodatkowe informacje:

Właściciel klubu Ceglana Gym & Fitness Fun oraz dyrektor Górnośląskiego Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED. Absolwent Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor i trener kulturystyki oraz trener personalny i International Federation of Bodybuilding and Fitness. Twórca autorskiego programu instruktora kulturystyki i trenera personalnego oraz założyciel Akademii Trenerów Personalnych, w której wyszkolonych zostało już ponad 500 osób. Specjalizuje się w korekcji wad postawy. Pasjonuje się sportem i wszelkimi aktywnościami ruchowymi.