Zajęcia Fitness

Na trening Pilates składają się ćwiczenia inspirowane jogą, baletem i treningiem siłowym, których połączenie daje liczne korzyści dla ciała i ducha ćwiczącego.

Ćwiczenia TRX, podczas których wykorzystywane są specjalne pasy, pozwalają na równomierny rozwój wszystkich najważniejszych partii mięśni.

Zdrowy Kręgosłup to specjalny zestaw ćwiczeń, których celem jest profilaktyka przeciążeń kręgosłupa oraz kształtowanie prawidłowej, wyprostowanej sylwetki.

Brazylijskie pośladki to trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, a szczególnie - uda i pośladki, czyli miejsca, które najczęściej dotyka problem cellulitu.

Cross-Trening to rewolucyjny zestaw ćwiczeń wytrzymałościowo-siłowych, zmieniający tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu.

Innowacyjny trening Zumby łączy w sobie fitness z gorącymi, latynoskimi tańcami, stwarzając w ten sposób system ćwiczeń, który pięknie kształtuje sylwetkę, poprawia koordynację ruchową i kondycję.

Jedna z najpopularniejszych odmian jogi – Hatha Joga – korzystnie wpływa na wytrzymałość organizmu, prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych czy też układu krążeniowo-oddechowego.

Trening Dance&Stretching to doskonała propozycja dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i wytrzymałość oraz pięknie wyszczuplić sylwetkę.