Nowy Grafik zajęć

Nowy grafik zajęć już dostępny. Zapoznaj się z planem zajęć w siłowni Ceglana Gym Fitness Fun.

Sprawdź zajęcia

O Nas

To aż 25 lat tradycji - najpierw, jako Gym80, potem Fitness Fun a teraz Ceglana Gym & Fitness Fun. W tym samym miejscu działamy już od 1991 roku. Od samego początku jesteśmy mekką ludzi zafascynowanych treningiem siłowym i fitness. Wychowaliśmy wielu mistrzów Śląska, a także finalistów mistrzostw Polski w kulturystyce.

Czytaj więcej

W trakcie zajęć dla dzieci, najmłodsi bawią się, tańczą, uczą układów choreograficznych i ćwiczą jednocześnie.


Zajęcia dla dzieci charakteryzują się obecnością wielu gier, zabaw sportowych, układów tanecznych, ćwiczeń wzmacniających i rozciągających.
Podczas lekcji wykorzystywane są różne przybory (maty, piłki, skakanki, stepy), co dodatkowo angażuje najmłodszych i pobudza ich kreatywność. W trakcie dziecięcych zajęć fitness, podopieczni uczą się zachowywać prawidłową postawę, pracują nad koordynacją ruchową i poczuciem rytmu. Ćwiczeniom towarzyszy różnorodna muzyka, która pobudza najmłodszych do aktywności i uwrażliwia na dźwięki.

Celem zajęć jest kształtowanie w dzieciach nawyku aktywności ruchowej i zamiłowania do zdrowego stylu życia. Oferta przeznaczona jest dla dzieci od 4. roku życia.