Nowy Grafik zajęć

Nowy grafik zajęć już dostępny. Zapoznaj się z planem zajęć w siłowni Ceglana Gym Fitness Fun.

Sprawdź zajęcia

O Nas

To aż 25 lat tradycji - najpierw, jako Gym80, potem Fitness Fun a teraz Ceglana Gym & Fitness Fun. W tym samym miejscu działamy już od 1991 roku. Od samego początku jesteśmy mekką ludzi zafascynowanych treningiem siłowym i fitness. Wychowaliśmy wielu mistrzów Śląska, a także finalistów mistrzostw Polski w kulturystyce.

Czytaj więcej

Specjalny program ćwiczeń dla seniorów pomaga przywrócić ruchomość i elastyczność w stawach, wzmocnić mięśnie posturalne oraz dodać osobom starszym nowej energii do życia i motywacji do działania.Zajęcia gimnastyki dla seniorów prowadzone są w wolnym tempie, przy odpowiednio dobranej muzyce. Zestaw wybranych ćwiczeń (m.in. izometrycznych, korekcyjnych, kontrlateralnych, ćwiczeń w pozycjach izolowanych) ma na celu:

- utrzymać sprawność stawów,
- wzmocnić mięśnie i sylwetkę,
- poprawić elastyczność ciała,
- zapobiegać bólom kręgosłupa,
- ćwiczyć koordynację i równowagę,
- uaktywniać układ krążeniowo-oddechowy,
- zadbać o sprawność i jasność umysłu.

Każdy trening wzbogacony jest o ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe, które przywracają radość życia i zwiększają odporność na stres.

Z myślą o osobach starszych, w ofercie Ceglana Gym&Fitness Fun dostępne są specjalne karnety dla seniorów za 60 zł miesięcznie, w których cenę wliczone zostały zajęcia Aktywny Senior.
Dzięki ćwiczeniom dostosowanych do możliwości osób starszych, seniorzy przekonają się, że bycie sprawnym, aktywnym i zdrowym nie jest tylko domeną młodych!