Nowy Grafik zajęć

Nowy grafik zajęć już dostępny. Zapoznaj się z planem zajęć w siłowni Ceglana Gym Fitness Fun.

Sprawdź zajęcia

O Nas

To aż 25 lat tradycji - najpierw, jako Gym80, potem Fitness Fun a teraz Ceglana Gym & Fitness Fun. W tym samym miejscu działamy już od 1991 roku. Od samego początku jesteśmy mekką ludzi zafascynowanych treningiem siłowym i fitness. Wychowaliśmy wielu mistrzów Śląska, a także finalistów mistrzostw Polski w kulturystyce.

Czytaj więcej

Na trening Pilates składają się ćwiczenia inspirowane jogą, baletem i treningiem siłowym, których połączenie daje liczne korzyści dla ciała i ducha ćwiczącego.


Istotą tych ćwiczeń jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Trening wpływa na poprawę postawy, dodaje siły i podnosi świadomość swojego ciała.
Dzięki Pilates, ćwiczący obniżają dolegliwości bólowe kręgosłupa, związane z siedzącym trybem życia, wzmacniają ciało bez nadmiernego rozbudowywania muskulatury, rozciągają i uelastyczniają mięśnie i stawy, utrwalają prawidłową postawę, wypracowują szczupłą sylwetkę a nawet – redukują stres i zyskują nowe siły witalne.

Metoda Pilates jest bardzo efektywna, a z uwagi na ogromną różnorodność ćwiczeń i liczne ich modyfikacje - odpowiednia dla wszystkich poziomów zaawansowania ćwiczących, niezależnie od ich wieku i płci.