NASZA KADRA

Kadra i trenerzy

Krzysztof Krop
Krzysztof KropWłaściciel klubu Ceglana Gym & FitnessFun oraz dyrektor Kliniki Rehabilitacji Funkcjonalnej AMED. Absolwent kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor i trener kulturystyki oraz trener personalny International Federation of Bodybuilding and Fitness. Twórca autorskiego programu instruktora kulturystyki i trenera personalnego. Pasjonuje się sportem i wszelkimi aktywnościami ruchowymi.
Katarzyna Poks-Potoczny
Katarzyna Poks-PotocznyTrener personalny i fizjoterapeuta. Absolwentka studiów drugiego stopnia z Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener przygotowania motorycznego w Akademii Piłkarskiej BAP Piast GOL Bieruń oraz Młodzieżowym Klubie Pływackim WODNIK Tychy. Certyfikowana terapeutka Terapii Manualnej według standardów IFOMPT; metody Kinesiotaping i oceny funkcjonalnej Functional Movement Screen (FMS). Uczestniczka wielu kursów o tematyce przygotowania motorycznego. Pasjonuje ją trening funkcjonalny i jego wykorzystanie w osiąganiu celów na każdej płaszczyźnie – począwszy od walki z otyłością, na osiągnięciu lepszych wyników sportowych kończąc. Z Ceglana Gym & FitnessFun współpracuje od kwietnia 2014 roku.
Wojciech Smolarek
Wojciech SmolarekAbsolwent studiów magisterskich z Fizjoterapii oraz studiów podyplomowych z Przygotowania Motorycznego w Grach Zespołowych. Trener Przygotowania Motorycznego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Katowicach, certyfikowany trener personalny, dietetyk oraz finalista ogólnopolskiego konkursu Trener Roku 2016. W Ceglana Gym & FitnessFun prowadzi specjalistyczne treningi personalne. Pasjonuje go szeroko rozumiana aktywność fizyczna. Interesuje się szczególnie treningiem atletycznym, przygotowaniem motorycznym, żywieniem i suplementacją, medycyną naturalną, terapią manualną, psychomotoryką, psychologią sportu i patofizjologią. Z Ceglana Gym & FitnessFun współpracuje od czerwca 2013 roku.
Image

Kontakt i adres

ul. Ceglana 67C, 4 40-514 Katowice
tel. 32 251 43 13
Wyznacz trasę dojazdu >

Godziny otwarcia

Pon. - Pt. 7:00 - 22:00
Sob. - Nd. 9:00 - 19:00

Dane firmowe

AMED SP. Z. O.O.
KRS 0000237033
NIP 9542519559
REGON 240090900