O Nas

Ceglana Gym & Fitness Fun

To aż 25 lat tradycji - najpierw, jako Gym80, potem Fitness Fun a teraz Ceglana Gym & Fitness Fun. W tym samym miejscu działamy już od 1991 roku.

Od samego początku jesteśmy mekką ludzi zafascynowanych treningiem siłowym i fitness. Wychowaliśmy wielu mistrzów Śląska, a także finalistów mistrzostw Polski w kulturystyce.

Największym naszym atutem jest kadra, którą tworzą ludzie z doświadczeniem trenerskim i ogromną wiedzą merytoryczną, m.in. tacy jak Krzysztof Krop - właściciel klubu, założyciel Akademii Trenerów Personalnych i twórca autorskiego programu kursów instruktora sportu o specjalności kulturystyka (z tego programu korzystała AWF w Katowicach, a obecnie - wiele firm prowadzących swoje kursy trenera personalnego).

Z naszej siłowni korzystają tak znane osobistości, jak Bogdan Szczotka – mistrz Europy i Świata w kulturystyce, trener kadry narodowej oraz Paweł Hadaś i Tomasz Jakubiec – zawodnicy MMA.

Współdziałamy z Górnośląskim Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED, co daje nam szerokie możliwości spersonalizowania treningów, diagnostyki funkcjonalnej, a także tworzenia prozdrowotnych systemów treningowych.

Na powierzchni 1350 metrów posiadamy największą bazę sprzętu do treningu siłowego (ok. 120 sztuk) oraz 50 profesjonalnych urządzeń aerobowych.

Nasze zajęcia muzyczno-ruchowe odbywają się na w pełni wyposażonej, 300-metrowej sali. Ponadto zapraszamy Państwa na zajęcia wykorzystujące techniki zaczerpnięte ze sztuk walk oraz oparte na najnowszych trendach z branży fitness. Strefę odnowy biologicznej tworzą sauny, komora kriogeniczna oraz gabinety masażu.

Całość oferty naszego obiektu dopełnia kompleksowy ośrodek rehabilitacyjny, który obecnie jest w trakcie rozbudowy. W tej chwili ośrodek jest jednym z największych placówek na terenie Śląska. Dążymy jednak do ciągłego rozwoju - po rozbudowie strefy rehabilitacji staniemy się największym i najnowocześniejszym obiektem sportowo-rehabilitacyjnym w Polsce!

Nasza wykwalifikowana kadra

Zapoznaj sie z naszą wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrą. Pozostaję ona do Twojej dyspozycji każdego dnia w Ceglana Gym & Fitness Fun.

Krzysztof Krop

Krzysztof Krop

Właściciel klubu Ceglana Gym & Fitness Fun oraz dyrektor Górnośląskiego Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED. Absolwent Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor i trener kulturystyki oraz trener personalny i International Federation of Bodybuilding and Fitness. Twórca autorskiego programu instruktora kulturystyki i trenera personalnego oraz założyciel Akademii Trenerów Personalnych, w której wyszkolonych zostało już ponad 500 osób. Specjalizuje się w korekcji wad postawy. Pasjonuje się sportem i wszelkimi aktywnościami ruchowymi.

 

 

Zobacz profil
Wojciech Smolarek

Wojciech Smolarek

Absolwent studiów magisterskich z Fizjoterapii oraz studiów podyplomowych z Przygotowania Motorycznego w Grach Zespołowych. Trener Przygotowania Motorycznego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Katowicach, certyfikowany trener personalny, dietetyk oraz finalista ogólnopolskiego konkursu Trener Roku 2016. W Ceglana Gym & Fitness Fun prowadzi specjalistyczne treningi personalne. Pasjonuje go szeroko rozumiana aktywność fizyczna. Interesuje się szczególnie treningiem atletycznym, przygotowaniem motorycznym, żywieniem i suplementacją, medycyną naturalną, terapią manualną, psychomotoryką, psychologią sportu i patofizjologią. Z Ceglana Gym & Fitness Fun współpracuje od czerwca 2013 roku.

Zobacz profil
Katarzyna Poks

Katarzyna Poks

Trener personalny i fizjoterapeuta. Absolwentka studiów drugiego stopnia z Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Certyfikowany terapeuta metody Kinesiotaping i oceny funkcjonalnej Functional Movement Screen (FMS). Uczestniczka wielu kursów o tematyce przygotowania motorycznego. Pasjonuje ją trening funkcjonalny i jego wykorzystanie w osiąganiu celów na każdej płaszczyźnie – począwszy od walki z otyłością, na osiągnięciu lepszych wyników sportowych kończąc. Z Ceglana Gym & Fitness Fun współpracuje od kwietnia 2014 roku. 

 

 

 

Zobacz profil
Adam Dąbrowski

Adam Dąbrowski

Specjalizuje się w treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała - kalistenice oraz Street Workout w treningu siłowym. Student na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Interesuje się sportem oraz żywieniem sportowców. Wolny czas spędza na podróżowaniu, lubi chodzić po górach i obcować z przyrodą. Wieczorami chętnie czyta książki lub ogląda filmy o różnorodnej tematyce. Z Ceglana Gym & Fitness Fun współpracuje od lutego 2017 roku. 

 

 

 

 

Zobacz profil
Narek Yesayan

Narek Yesayan

Jego specjalnością jest cross trening oraz trening funkcjonalny. Student Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Styczność ze sportem ma już od lat wczesnego dzieciństwa. Przez cztery lata trenował skoki narciarskie, pod okiem znakomitego szkoleniowca Jana Szturca, pierwszego trenera Adama Małysza. Zdobywca I miejsca w Międzynarodowym Pucharze Brandenburgii w Kombinacji Norweskiej oraz VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kombinacji Norweskiej. Pasjonuje go crossfit, dwubój olimpijski oraz biegi narciarskie. Z Ceglana Gym & Fitness Fun współpracuje od września 2016 roku.

Zobacz profil
Krzysztof Ćwikała

Krzysztof Ćwikała

Pracownik „barku” w Ceglana Gym & Fitness Fun. Jego specjalnością są treningi „jeden na jeden”, czyli treningi personalne, prowadzone pod okiem trenera. Student Aktywności Fizycznej i Żywienia w Zdrowiu Publicznym na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Interesuje się aktywnością fizyczną, a w szczególności przygotowaniem motorycznym, koszykówką i snowboardem. Z Ceglana Gym & Fitness Fun współpracuje od grudnia 2016 roku.

 

 

 

Zobacz profil